Prihlásenie Zabudol som heslo / Registrácia

Úvod Kontakt
Doprava a platba
Ako nakupovať darček
Obchodné podmienky
Veľkoobchod s darčekmi

Páči sa ti náš web? Tak sa pridaj k nám!

AkcieDarčeky v akcii

NovinkyNovinky

Darčekové predmetyDarčekové predmety

Darčeky pre mužaDarčeky pre muža

Darčeky pre detiDarčeky pre deti

Darčeky do kancelárieDarčeky do kancelárie

KuchyňaKuchyňa

KúpeľňaKúpeľňa

PC príslušenstvoPC príslušenstvo

SvetláSvetlá

ZáhradaZáhrada

Darčeky pre zvieratkáDarčeky pre zvieratká

Bytové doplnkyBytové doplnky

Vyhľadávanie darčekov

Darčeky podľa ceny

do 5 €do 5 €

do 10 €do 10 €

do 15 €do 15 €

do 20 €do 20 €

do 30 €do 30 €

nad 30 €nad 30 €

1. Trezor Flakes and Fruits
2. Elektronická cigareta
3. Klúčenka lienka zrkadlo
4. IPhone 4G kryt foto

Chcete byť informovaný o originálnych darčekoch?

Pravideľne Vám budeme zasielať novinky a akcie na Váš email

TOP E-SHOP

Kto je bláznivý Jack?
Bláznivý Jack pochádza s obce Kečkovce. Koncom roka 2009 sa presťahoval do Nitry s cieľom nájsť si ako on sám hovorí "lepšejší jôbs".
Podarilo sa mu to celkom obstojne, nakoľko skončil pod krídlami FUNNY FAMILY :o). Po zdĺhavých a vyčerpávajúcich rokovaniach ktoré trvali niekoľko hodín až dní, sme sa s ním nakoniec dohodli. Bláznivý Jack bol dosadený do funkcie "VTúFF" - "Vedúci Testovacieho úseku Funny Family. Každý týžden Vám predstaví 4 TOP výrobky ktoré by Vám doma určite nemali chýbať! Sú to totálne vychytávky, ktoré potešia nielen Vás ale aj Vašich známych a priateľov!
Tieto vychytávky nájdete v spodnej časti internetového shopu FUNNY FAMILY. S Bláznivým Jackom pripravujeme aj video prezentácie, v ktorých Vám odprezentuje jednotlivé výrobky, ale nakoľko je momentálne na protialkoholickom liečení tak to nie je možné! Bláznivý Jack je nielen bláznivý ale aj odpudivý. Zatiaľ nikto s našich zamestnancov nenašiel ani najmenšiu odvahu, aby na web zverejnil fotku vo väčšom rozlíšení. Naša asistentka "Sisi" o ňom povedala: "Je to nevídaný druh živočšícha, ktorý len včera vyliezol zo smetiaka a teraz mi tu pomaly šéfuje". No čo ktomu dodať? FUNNY FAMILY Vám prináša bláznivý, jedinečný a netradičný darčekový tovar, ktorý vyberajú bláznivý ľudia..či..tvorovia?

 
Box na tabletky
3,00 €
Detail produktu otvoriť darček
Elektronická cigareta
30,00 €
Detail produktu otvoriť darček
Novinka
USB kľúč mini Zlatá tehla 4 GB
30,00 €
Detail produktu otvoriť darček

Kto je Bláznivý Jack?

Funny Family, to sú neustále nové darčeky zodpovedajúce posledným trendom zo sveta netradičných darčekov a gadgetov pre všetky generácie, dizajnové interiérové a bytové doplnky, užitočné doplnky do domácnosti, rôzne dizajnové kancelárske potreby, darčekové predmety z golfovou tematikou, fajčiarske potreby a popolníky, lampy a svietidlá, doplnky pre Vašich domácich maznáčikov a obrovský počet netradičných FUNNY darčekov, ktorých veľkou výhodou je ich praktická využiteľnosť a sú vhodné aj ako darček pre niekoho, koho chcete naozaj potešiť netradičným darom!
Funny Family Vám ponúka najširší darčekový sortiment na Slovensku. Ako jediný darčekový e-shop na Slovesnku máme všetky originálne darčeky skladom a doručujeme ich kuriérnou službou už do 24 hodín. Máte tak k dispozícii rýchlu darčekovú pohotovosť ktorá Vám umožnuje vybrať darčeky pre deti, darčeky pre ženu alebo originálne darčeky na rôzne sviatky (meniny, narodeniny..) na poslednú chvíľu. Nakupujte originálne darčeky a prekvapká s pohodlia svojho domova a ku každému nákupu Vám pribalíme malý darček!
Funny Family - to je Vaša 24-hodinová darčeková pohotovosť - Originálne a exkluzívne darčeky, prekvapko na každú príležitosť!

©2010 - 2014 www.funnyfamily.sk Všetky práva vyhradené