Prihlásenie Zabudol som heslo / Registrácia

Úvod Kontakt
Doprava a platba
Ako nakupovať darček
Obchodné podmienky
Veľkoobchod s darčekmi

Páči sa ti náš web? Tak sa pridaj k nám!

AkcieDarčeky v akcii

NovinkyNovinky

Darčekové predmetyDarčekové predmety

Darčeky pre mužaDarčeky pre muža

Darčeky pre detiDarčeky pre deti

Darčeky do kancelárieDarčeky do kancelárie

KuchyňaKuchyňa

KúpeľňaKúpeľňa

PC príslušenstvoPC príslušenstvo

SvetláSvetlá

ZáhradaZáhrada

Darčeky pre zvieratkáDarčeky pre zvieratká

Bytové doplnkyBytové doplnky

Vyhľadávanie darčekov

Darčeky podľa ceny

do 5 €do 5 €

do 10 €do 10 €

do 15 €do 15 €

do 20 €do 20 €

do 30 €do 30 €

nad 30 €nad 30 €

1. Trezor Flakes and Fruits
2. Elektronická cigareta
3. Klúčenka lienka zrkadlo
4. IPhone 4G kryt foto

Chcete byť informovaný o originálnych darčekoch?

Pravideľne Vám budeme zasielať novinky a akcie na Váš email

TOP E-SHOP

Top shop

Internetový shop spoločnosti FUNNY FAMILY sa zaradil medzi TOP e-shopy na Slovensku. Vďačíme za to Vám, našim zákazníkom. Budeme sa snažiť aj naďalej rozvíjať náš e-shop a poskytovať Vám - našim zákazníkom nadštandartné služby.


Prečo sme TOP E-SHOP?

Internetový shop FUNNY FAMILY spĺňa všetky kritériá dostupnosti informácií, ktoré sú pre zákazníka potrebné . Ďalej náš internetový shop prešiel testovacím pocesom "Starostlivosť o zákazníka", v ktorom sa externou spoločnosťou testuje flexibilita internetového shopu a hodnotí sa starostlivosť o zákazníka.

Výsledky hodnotenia:
- Rýchlosť spracovania objednávok - známka: "Výborná"
- Rýchlosť odoslania zásielky - známka: "výborná"
- Komunikácia so zákazníkmi, relevancia informácií - známka: "Výborná"
- Dovolateľnosť zákazníckej linky - známka: "Výborná"
- Vybavovanie reklamácií - známka: "Výborná"
- Bezpečnosť osobných informácií - známka: "Výborná"

CELKOVÁ ZNÁMKA INTERNETOVÉHO SHOPU FUNNY FAMILY: "Výborná"


Známky hodnotenia na ilustráciu podľa ktorých sa hodnotilo (ako v škole): "Nedostatočná" - internetový shop má veľké nedostatky v komunikácii so zákazníkom a nákup sa nedoporučuje. "Dostatočná" - Internetový shop má značné problémy v komunikácii so zákazníkom, rýchlosť spracovania a odosielania objednávok je zdĺhavá. Nákup v tomto internetovom obchode sa odporúča na vlastné riziko. "Dobrá" - Internetový shop komunikuje obstojne, je problém sa na zákaznícku linku počas uvedených hodín dovolať, objednávky sa zasielajú od 4 do 10 dní. "Výborná" + ocenenie TOP SHOP - Internetový shop so zákazníkom komunikuje veľmi rýchlo, objednávky sa vybavujú a odosielajú už v deň prijatia, najneskôr však na druhý pracovný deň. Nákup je pre zákazíka bezpečný.

 
Box na tabletky
3,00 €
Detail produktu otvoriť darček
Elektronická cigareta
30,00 €
Detail produktu otvoriť darček
Novinka
USB kľúč mini Zlatá tehla 4 GB
30,00 €
Detail produktu otvoriť darček

Kto je Bláznivý Jack?

Funny Family, to sú neustále nové darčeky zodpovedajúce posledným trendom zo sveta netradičných darčekov a gadgetov pre všetky generácie, dizajnové interiérové a bytové doplnky, užitočné doplnky do domácnosti, rôzne dizajnové kancelárske potreby, darčekové predmety z golfovou tematikou, fajčiarske potreby a popolníky, lampy a svietidlá, doplnky pre Vašich domácich maznáčikov a obrovský počet netradičných FUNNY darčekov, ktorých veľkou výhodou je ich praktická využiteľnosť a sú vhodné aj ako darček pre niekoho, koho chcete naozaj potešiť netradičným darom!
Funny Family Vám ponúka najširší darčekový sortiment na Slovensku. Ako jediný darčekový e-shop na Slovesnku máme všetky originálne darčeky skladom a doručujeme ich kuriérnou službou už do 24 hodín. Máte tak k dispozícii rýchlu darčekovú pohotovosť ktorá Vám umožnuje vybrať darčeky pre deti, darčeky pre ženu alebo originálne darčeky na rôzne sviatky (meniny, narodeniny..) na poslednú chvíľu. Nakupujte originálne darčeky a prekvapká s pohodlia svojho domova a ku každému nákupu Vám pribalíme malý darček!
Funny Family - to je Vaša 24-hodinová darčeková pohotovosť - Originálne a exkluzívne darčeky, prekvapko na každú príležitosť!

©2010 - 2014 www.funnyfamily.sk Všetky práva vyhradené