Prihlásenie Zabudol som heslo / Registrácia

Úvod Kontakt
Doprava a platba
Ako nakupovať darček
Obchodné podmienky
Veľkoobchod s darčekmi

Páči sa ti náš web? Tak sa pridaj k nám!

AkcieDarčeky v akcii

NovinkyNovinky

Darčekové predmetyDarčekové predmety

Darčeky pre mužaDarčeky pre muža

Darčeky pre detiDarčeky pre deti

Darčeky do kancelárieDarčeky do kancelárie

KuchyňaKuchyňa

KúpeľňaKúpeľňa

PC príslušenstvoPC príslušenstvo

SvetláSvetlá

ZáhradaZáhrada

Darčeky pre zvieratkáDarčeky pre zvieratká

Bytové doplnkyBytové doplnky

Vyhľadávanie darčekov

Darčeky podľa ceny

do 5 €do 5 €

do 10 €do 10 €

do 15 €do 15 €

do 20 €do 20 €

do 30 €do 30 €

nad 30 €nad 30 €

1. Trezor Flakes and Fruits
2. Elektronická cigareta
3. Klúčenka lienka zrkadlo
4. IPhone 4G kryt foto

Chcete byť informovaný o originálnych darčekoch?

Pravideľne Vám budeme zasielať novinky a akcie na Váš email

TOP E-SHOP

Darčeková pohotovosť

FUNNY FAMILY je darčeková pohotovosť!

Prečo sme taký rýchly?
FUNNY FAMILY má dva distribučné sklady. Jeden pre západnú európu (Francúzko) a jeden pre východnú európu (Slovensko). V týchto distribučných skladoch sa nachádza nikoľko tisíc tovarových položiek ktoré sú dostupné k okamžitému maloobchodnému a veľkoobchodnému odberu.

Ako je možné že objednaný tovar dostanem už do 24 hodín?
FUNNY FAMILY nie je narozdiel od konkurenčných e-shopov závislé od externých dodávateľov a celý ponúkaný sortiment má skladom. Tovar objednaný do 15-tej hodiny je expedovaný kuriérskou službou ešte v ten istý deň. Tovar objednaný v piatok bude samozrejme dodaný až v pondeľok, nakoľko kuriérska služba cez víkend balíčky nedoručuje.

Prečo je čas doručenia taký dôležitý?
V prvom rade preto, pretože všetci radi obdarúvame svojich blízkych a priateľov, radi robíme radosť iným ľuďom a preto, aby sa nám nestalo to, že Vami objednaný tovar Vám bude doručený 2 dni po narodeninovej oslave. Čas doručenia je preto veľmi dôležitý, nikto by predsa nechcel premeškať úsmev a šťastie v očiach obdarúvanej osoby. 

Dá sa na FUNNY FAMILY spoľahnúť?
Veríme že áno! Náš obchod budujeme v duchu vzájomnej dôvery. Vieme, že sa na nás obraciate s nákupom darčekov pre svojich blízkych, Vaše nákupy sú pre Vás nesmierne dôležité a preto je našou povinnosťou dbať na to, aby sa k Vám darček dostal čo najrýchlejšie. Túto dôveru už do nás vložilo niekoľko tisíc veľmi spokojných a zákazníkov. 


Donedávna bolo doručovanie darčekov do 24 hodín nemožné. Prišlo ale FUNNY FAMILY a všetko sa zmenilo!
FUNNY FAMILY, to je Vaša darčeková pohotovosť!

 
 
Box na tabletky
3,00 €
Detail produktu otvoriť darček
Elektronická cigareta
30,00 €
Detail produktu otvoriť darček
Novinka
USB kľúč mini Zlatá tehla 4 GB
30,00 €
Detail produktu otvoriť darček

Kto je Bláznivý Jack?

Funny Family, to sú neustále nové darčeky zodpovedajúce posledným trendom zo sveta netradičných darčekov a gadgetov pre všetky generácie, dizajnové interiérové a bytové doplnky, užitočné doplnky do domácnosti, rôzne dizajnové kancelárske potreby, darčekové predmety z golfovou tematikou, fajčiarske potreby a popolníky, lampy a svietidlá, doplnky pre Vašich domácich maznáčikov a obrovský počet netradičných FUNNY darčekov, ktorých veľkou výhodou je ich praktická využiteľnosť a sú vhodné aj ako darček pre niekoho, koho chcete naozaj potešiť netradičným darom!
Funny Family Vám ponúka najširší darčekový sortiment na Slovensku. Ako jediný darčekový e-shop na Slovesnku máme všetky originálne darčeky skladom a doručujeme ich kuriérnou službou už do 24 hodín. Máte tak k dispozícii rýchlu darčekovú pohotovosť ktorá Vám umožnuje vybrať darčeky pre deti, darčeky pre ženu alebo originálne darčeky na rôzne sviatky (meniny, narodeniny..) na poslednú chvíľu. Nakupujte originálne darčeky a prekvapká s pohodlia svojho domova a ku každému nákupu Vám pribalíme malý darček!
Funny Family - to je Vaša 24-hodinová darčeková pohotovosť - Originálne a exkluzívne darčeky, prekvapko na každú príležitosť!

©2010 - 2014 www.funnyfamily.sk Všetky práva vyhradené